НОВИНИ за 2022 рік

Футболісти з Чутово перемогли полтавчан з "Ворскли"

27 серпня на стадіоні у Чутовому відбувся стартовий матч першості Полтавської області з футболу у групі В, в якому чутяни грали з ДЮФШ ФК "Ворскла" з Полтави.

Поєдинок проходив на не дуже підготовленому для гри полі, давалися взнаки високо скошена трава й нерівна поверхня землі, через що м`яч підскакував і летів ледь не куди попало.

У першому таймі чутівські футболісти забили двічі, на початку другого пропустили, а на останніх хвилинах матчу реалізували 11-метровий штрафний удар і виграли в результаті з рахунком 3:1.

Зазначимо, що чутяни грали сильно атлетично, добре боролися за кожний м`яч і перемогли, на наш погляд, заслужено.

В одному з епізодів арбітр зустрічі не показав гравцю "Ворскли" явно зароблену червону картку за збиття чутівського гравця на підході до воріт полтавчан. У тренерському штабі "Ворскли" між собою говорили, що якби була червона, вони б і не сперечались, і дивувались, що гравець-порушник не отримав навіть жовту картку.

Наступний матч команда "Чутове" проведе 28 серпня у Карлівці проти місцевої команди КСК.